Na co se můžete těšit

Unikátní zábava

Skvělé překvapení pro oslavence, o kterém se bude ještě dlouho mluvit.

Žádné slitování

Trošku ostudy mu určitě neuškodí. Nechte v tom svého kamaráda pořádně vykoupat.

Tvrdé rány

Čekal ženich pohodovou rozlučku v hospodě? Tímhle mu zasadíte tvrdou ránu.

Poslední bitva svobodného muže

Připravte pro svého kamaráda poslední bitvu ještě za svobodna, ať ví do čeho jde.

Kick Ass By Girl

Přinášíme vám naprosto jedinečné překvapení, které ženicha zaručeně potrápí a přinese nezapomenutelný zážitek. Naše atrakce je stvořena pro ty, kteří hledají něco mimořádného. Pro všechny, kteří chtějí připravit ženicha na život v manželství tak trochu netradičním způsobem.

Připravte se na zážitek, který je naprosto originální, má pořádný "koule" a budete si ho pamatovat navždy. Kick Ass by Girl je nový prank, který vás ohromí a zároveň rozesměje. Přineste do rozlučky se svobodou nový rozměr a překvapte ženicha tím nejzábavnějším způsobem.

Zažijte explozi zábavy, napětí a adrenalinu! Tohle je unikátní aktivita, která si zaslouží být zařazena na seznam pranků pro oslavence! Vstupte do ringu s námi a sledujte, jak se budoucí ženich postaví tváří v tvář profesionální MMA zápasnici!

Tak neváhejte a přijďte k nám za zábavou, kterou rozhodně nikde jinde nenajdete. Očekávejte jedinečnou kombinaci zápasu, smíchu a nevšedních momentů! Kick Ass by Girl vám nabízí možnost udělat rozlučku se svobodou neopakovatelnou a neobyčejnou.

A kdyby Vám to nestačilo, můžete se se podívat na naše další unikátní aktivity které nabízíme a rozšířit si o ně rozlučku!

Stále přemýšlíte kam na rozlučku se svobodou v Praze? Tak teď už víte!

Kolik to bude stát?

stag_party_prague

Kick ass by girl

4500Kč