Na co se můžete těšit

Zbraň Tipmann TMC

Speciální zbraň určená pro MagFed paintball. Je specifická nižším počtem 19 ks nábojů v zásobníku.

Speciální vybavení

Pro MagFed dostanete speciální vybavení. Třeba taktickou vestu se 2 náhradními zásobníky, což vytváří zážitek mnohem bližší skutečnému boji.

Taktická a strategická hra

Při MagFed paintballu nestačí jen horlivě pálit po všem, co se pohne. Taktika a strategie hrají v každé hře hlavní roli.

Realističtější zážitek

Díky tomu všemu nabízí MagFed paintball mnohem realističtější zážitek. Kdo hledá autentickou bojovou simulaci, pro toho je tato varianta paintballu jako dělaná.

Co je to MagFed Paintball?

Magfed paintball je trochu jiný styl paintballu, ve kterém hráči používají zbraně se zásobníkem, který má omezenou kapacitu nábojů a musí být ručně doplňován, to vytváří daleko realističtější zážitek ze hry. Najednou musíte přemýšlet o každém vystřeleném náboji, díky tomu je hra výrazně taktičtější.

Pro koho je MagFed vhodný?

Magfed paintball nabízí daleko více taktizování a kooperace než klasický paintball. Tento styl hry je spíše pro hráče, kteří hledají realističtější simulaci bojových situací.

Na MagFed prý dostanu jiné vybavení?

Nový balíček MagFed obsahuje speciální zbraň Tipmann TMC, termální masku, speciální kožené rukavice a taktickou vestu se 2 extra zásobníky.

Můžu si MagFed paintball zahrát v Praze?

No jasně! Přímo v našem areálu na Praze 5 si MagFed můžete vyzkoušet na několika unikátních tématických hřištích. Podívejte se, kudy k nám.

 

Magfed Paintball

Kompletní vybavení

Zbraň Tipmann TMC

Taktická vesta

Speciální kožené rukavice

Cena:

kompletnivybaveni_magfed

MagFed

Speciální zbraň zbraň Tipmann TMC, kožené rukavice, taktická vesta se zásobníky.

1149 Kč

Za osobu.