Na co se můžete těšit

Jedinečná atmosféra.

Ničím nerušená, uvolněná a zábava, co má říz.

Pohár pro vítěze.

To, že vítězství nebylo zadarmo, zpečetí pohár s Vaším logem.

Kompletní vybavení.

U nás naleznete vše, co byste mohli potřebovat.

Doplňkové služby.

Kvalitní grilovačka, DJ nebo doprava lodí?

Teambuilding Praha

Pořádná porce zábavy, při které se každý tým stmelí.

Uspořádáme Vám firemní turnaj, na který budete s kolegy s úsměvem vzpomínat. Horda paintballových scénářů, zkušení organizátoři, vymazlená hřiště a vybavené zázemí jsou zárukou pro skvělou akci.

Navíc zarezervujeme arénu jen pro vás. Nerušenou zábavu si volně obohaťte o doplňkový program - DJ, opékání špekáčků, barmanská show nebo další aktivity? Rádi připravíme program podle Vaší chuti. A bojíte se že bude pršet? V areálu disponujeme i indoor halou na paintball, tu Vám také můžeme nezávazně rezervovat.

Paintball se řadí mezi nejoblíbenější team-spirit akce a pomáhá tak k rozvoji samotného týmu. Dobrá nálada, neformální atmosféra, změna klimatu a hlavně společný zážitek jsou hlavním předpokladem pro tuto formu outdoor tréninku. Zaměstnanci si odpočinou od každodenních pracovních problémů a lépe se vzájemně poznají. Neboť bez spolupráce to nepůjde!

Jak taková firemní akce probíhá.

1) Sraz v aréně

Prvním úkolem vašeho teambuildingu je dostavit se včas na danou adresu. Nacházíme se přímo na sjezdu z ulice Strakonická, autobusová zastávka Lahovičky. Nicméně Jarda to stejně přejede, tak počítáme i s menším zpožděním 😉

2) Pravidla

Paintball je bezpečná zábavná aktivita plná emocí a vzrušení. Nicméně je nutné dodržet několik bezpečnostních pravidel. Ukážeme vám, jak zacházet s vybavením, vysvětlíme bezpečnostní zásady a před každou hrou vám představíme scénář hry.

15 min

3) Výstroj

Vyfasujete zbraň, termální masku, paintballové rukavice, camo overall s chráničem krku a doplňkové vybavení. Po převléknutí vás rozdělíme do týmů, doplníme kuličky, tlak do zbraní a můžete jít do boje.

15 min

4) Turnaj

Vytvoříme harmonogram her a pohár pro vítěze s vašim logem. Jedna hra trvá 5 – 10 minut a zahrajete si okolo 8 her. My organizátoři se postaráme o zábavu. Pomůžeme s vybavením, dohlédneme na bezpečnost, zorganizujeme hry… a vůbec – zařídíme, co bude třeba.

90-150 min

5) Volná zábava

Během hry si klidně připojte vlastní oblíbenou hudbu. Po hře se můžete občerstvit relaxovat v naší chilli-out zóně. K dispozici Vám bude bar s točenými nápoje dle Vašeho přání. Zařídíme vám i raut, pokud však máte vlastní oblíbenou cateringovku, můžete si ji bez poplatku objednat.

Doplňkový program

Vaši akci si můžete obohatit i o další unikátní aktivity. Házení sekerou, Lukohra, Gigantický beerpong, Fotbalové šipky a mnoho dalšího. U nás se nudit nikdo nebude. Ani ti, kdo se nemohou aktivně zúčastnit paintballu.

Cena

firemní teambuilding praha

Firemní paintball

20 – 30 hráčů 5% sleva

30+ individuální cena

Dle ceníku

paintballový turnaj

Pohár pro vítěze

To, že vítězství nebylo zadarmo, zvěční pohár s logem Vaší firmy.

Zdarma

BBq time Paintball Prague

Římské ohniště

Připravíme oheň, inventář, omáčku a pečivo. Ugrilujte si marinovanou krkovičku, kuřecích prsa nebo klobásy. Platíte pouze za maso. 

Nabídka zde

catering paintball

Raut & Bar

Nestačí Vám naše základní nabídka občerstvení? Rádi Vám zařídíme bohatý raut.

Na vyžádání

paintball prague transfer

Transfer

Rádi Vám zařídíme transfer mikrobusem nebo i lodí.

Od 2400 Kč

Parník = 6.500 Kč

Dj paintball prague

Hudba

Zdarma se připojte k našim Repro, nebo si objednejte DJ.

4.000 Kč

Jak se vám u nás líbilo?

Děkujeme za super akci, dobrá organizace, zábavné hry, scénáře a super hřiště (hlavně baráček :)) , velkou výhodou určitě osvětlení celého hřiště, kdy pak hra dostane nový náboj. Zábavné scénáře a vtipné kostýmy pro odvážlivce. Ideální pro tb s kolegy. Nás bylo asi 40 a hezky jsme si všichni zahráli. Myslím, že se k vám zase brzy podíváme.

Jan Tvrdek / JnT banka

Již poněkolikáté maximální spokojenost. Jde domluvit mnoho věcí a programů. Obsluha byla vždy ochotná a není důvod se sem zase nevrátit.

Antonín Sehnal / Federace strojvůdců Praha

Další spokojení návštěvníci