verejné hry paintball

Veřejné hry

Nepodařilo se ti dát dohromady vlastní skupinku nebo chceš poměřit síly s dalšími hráči? Právě pro tebe pořádáme veřejné hry.

Veřejné hry se pravidelně odehrávají na našem novém hřiši ,,Nuclear town" a ,,Vojenská základna". Hřiště propojíme v jedno velké a získáš tak jedinečnou možnost zahrát si Big game. Schází se zde jednotlivci a skupinky amatérských i profesionálních hráčů, kteří stráví odpoledne jedinečnou zábavou a s fajnovými lidmi. Odpolednem Tě budou provázet zkušení organizátoři, Páji Mareše z MLKings a Banána, kteří se postarají scénářovou zábavu. Pokud nejsi veterán a o paintballu si pouze slyšel od kamaráda, nemusíš se obávat. Hry jsou vhodné i pro začátečníky, kteří paintball nikdy nehráli.

Na tuto akci si můžete vzít vlastní vybavení nebo si ho u nás zapůjčit. V obou případech se platí 299 Kč Cena zahrnuje vstup na hřiště, zbraň, masku, rukavice a plnění lahví. Hráči s vlastními kuličkami připlácí 100 Kč. V případě zájmu o kuličky v krabicích nás kontaktujte.

Další veřejná hra:

Neděle   24.3.   13:00

Paintball-Prague league

Tým Amatérů, Tým Pokročilých, nebo 1 vs 1? Na tomto celodenním eventu si přijdou na své všichni paintballový nadšenci!

Hrát se bude na profesionálním sportovním NXL hřišti, upraveným na turnaj 3 vs 3. Celodenní event probíhá formou turnaje ve 2 divizích. Na této akci budou k dispozici kuličky za super cenu. Neváhejte a zúčastněte se této jedinečné akce, na kterou přejdou hráči z celé evropy. Celodenní program je v režii špičky českého paintballu, týmu MLKings. Jako bonus si navíc můžete zahrát mini turnaj 1 vs 1 o 2 krabice kuliček.

Týmy jsou vždy po 3 hráčích:

  1. Tým Nováčků: Půjčení našeho vybavení nebo hra s vlastním vybavením. Je možné také přijít bez týmu a složíme ho na místě.
  2. Pro týmy: Hra s vlastním vybavením.

Další informace o termínech Paintball-Prague League budou zveřejněny zde. 

paintball prague NXL turnaj praha Speedball