Na co se můžete těšit

Kostým pro oslavence zdarma.

Jedinečná atmosféra.

Možnost privátního zázemí.

Dětské vybavení.

Junior paintball

Spojení paintballu a dětské oslavy narozenin

Junior Paintball je akční adrenalinová zábava, u které se děti dosyta vyřádí. Junioři vyfasují lehčí zbraně, menší paintballové rukavice, dětské overaly, vesty a šátky na hlavu. O bezpečnost dětí se postarají dva organizátoři.

Zdarma od nás oslavenec dostane vtipný kostým i možnost privátní rezervace zázemí na jednom z našich paintballových hřišť na jedné adrese v Praze.

Na akci Vám rádi připravíme občerstvení. Můžete si však přinést i vlastní pokrmy. Na dort a dárky Vám vyhradíme prostor, kde se můžete bavit i po skončení akce. Zázemí je možné i po předchozí domluvě vyzdobit.

Cena

Junior paintball

15% sleva pro děti a studenty na standard balíček.

BBq time Paintball Prague

Občerstvení

Rautové občerstvení nebo grilovačka na ohni? Nabídku Vám zašleme do mailu.

Jak se vám u nás líbilo?

Hřiště je super. Obsluha byla nejlepší, byli jste hrozně milý, kluci :). Bavilo mě, co jste nám vymysleli za hry. Prostě paráda, ještě k vám určitě vyrazíme.

Sára Ožanová

Naprosto užasné, hřistě dokonalé, taktické schovky, různé ukryty, obsluha? Více než vstřícná. Se vším Vám pomuže, poradí, mají užasné scénáře. Určitě se příjdeme podívat zas, Děkujeme!

Sebík Dvořák

3.7. jsme zde měli ukončení sezóny našeho sportovního klubu (děti 13-15 let) a byli jsme maximálne spokojeni. Super zábava, bezvadná obsluha, perfektní hřiště i zázemí. Doporučuji.

Zdeněk Peterka

Je to tu skvělé, měla jsem s kamarády zarezervovaný areál na dvě hodiny na oslavu narozenin a pán nás nechal hrát asi tři hodiny a pak nás nechal ještě asi další dvě hodiny ve vyhřáté místnosti na občerstvení dort a pokec.
Hřiště je super, plno různých překážek domečku zbraně taky střílej perfektně a hlavně je milý personál. Doporučujeme.

Šárka Koudelková

Recenze zákazníků

Veronika Senft

Google recenze

Děkujeme mnohokrát za perfektní party pro dvacet desetiletých prcků. Neskutečně si to užily! Moc díky i za bezvadnou organizaci v zázemí pro rodiče. I přes pravé listopadové počasí, byla narozeninová party prostě skvělá! Díky celému vašemu týmu!

Zdenek Peterka

Google recenze

3.7. jsme zde meli ukonceni sezony naseho sportovniho klubu ( deti 13-15 let ) a byli jsme maximalne spokojeni. Super zabava, bezvadna obsluha, perfektni hriste i zazemi. Doporucuji

Nathalie Burdova

Google recenze

Hřiště se skvělou atmosférou, výborným zázemím a skvělým personálem. Celý zážitek ze hry neměl chybu. Rozhodně jsme nebyli naposledy!