Privátní hry

Chcete s kamarády celé hřiště jen pro sebe? Objednejte si privátní hru. K dispozici vám bude ve vyhrazený čas celá hrací plocha i náš vyškolený personál.

Na co se můžete těšit

Náš paintball

Půjčíme Vám kompletní paintballové vybavení včetně mnoha doplňkových chráničů. Po celou dobu akce se o vás stará vlastní organizátor.

Zábava & adrenalin

Garantujeme 100% zábavu a adrenalin, na kterou budete s přáteli rádi vzpomínat.

Hřiště

Zahrát si můžete až na pěti tématických hřištích na jedné adrese. „Vojenská základna“, „Vietnam“, „Speedball“, „Kryté reball hřiště“ a „Lukohra“.
Více o našich hřištích

Zázemí

V areálu máte k dispozici sprchy, kryté sezení s možností privátní rezervace, uzamykatelné skříňky, parkoviště, občerstvení a mnoho dalšího.

Speciality

Noční Paintball

Setměním hra nekončí. Díky celoosvětlenému hřišti získává paintballová hra nový rozměr.
Noční Paintball
Více informací

Rozlučka se svobodou

Vystřelte si na ženicha a zažijte kopec zábavy. Kostým pro oslavence, zábavné scénáře a runda chlazených pivek to jistí.
Vietnam Field Praha
Více informací

Teambuilding

Uspořádáme Vám zábavný teambuilding formou turnajové hry s občerstvením, nápoji a dalšími službami.
firemní teambuilding praha
Více informací

Junior paintball

Paintball vyladěný pro dětskou oslavu. Lehčí zbraně, menší chrániče a privátní prostor pro oslavu.
junior paintball prague
Více informací

Školní výlet

Třídní akce, co má říz. Chrániče pro dorostence a akční vstupy, co se utáhnou i z kapesného.
školní třídní výlet paintball
Více informací

Profi trénink

Celodenní akce pod vedením profesionálů z nejlepšího českého týmu MLKings.
paintball prag speedball sportovní venkovní hřiště
Více informací

*Minimální počet hráčů pro skupinové hry je 6. Při nižším počtu je za každou chybějící osobu dopláceno 200Kč.

Pro rezervaci využij rezervační formulář nebo nás kontaktujte telefonicky. Rezervaci potvrdíme co by dup.

Obvyklý harmonogram

1) Rezervace

Svůj termín prosím vždy rezervujte. Zajistíte si tak místo pro Vaši skupinu a ušetříte čas, při kterém byste čekali na přípravu vybavení.

2) Příjezd a warm-up

Po příjezdu se vás ujme privátní organizátor. Usadí vás, ukáže jak s vybavením zacházet a vysvětlí bezpečnostní a herní pravidla. Následně si vyberete a obléknete vybavení.

15 minut

3) Hra

Samotným hraním strávíte zhruba 2 hodiny. Za tuto dobu vyzkoušíte mnoho scénářů a budete mít i dost času na vychladnutí. Do her můžete vnést i vlastní dávku originality a hrát ty, které Vás nejvíce baví.

60 - 180 min, dle preferencí.

4) Platba a Chill-out

Platí se vždy na konci podle skutečné spotřeby. Po paintballu se s přáteli můžete zchladit jak ve sprše tak vychlazeným nápojem. Případně si můžete stříhnout jednu z dalších unikátních aktivit sousedního Action Parku.

Hřiště

Privátní hry

Vietnam

Tématické dřevěné hřiště určené pro akce do 60 lidí. Ideální pro uzavřené akce.

 

Privátní hry

Vojenská základna

Hřiště s vyřazenou bojovou technikou, bunkry a zákopem. Spojením s Nuclear Townem je vhodné pro akce do 120 osob.

Privátní hry

Nuclear Town

Hřiště inspirováno herní mapou „Nuke Town“ ze hry Call of Duty. Hráči mají příležitost si tuto mapu vyzkoušet v reálné verzi.

Privátní hry

Speedball

Profesionální hřiště ve formátu světové ligy NXL. Vyhledáváno nejen sportovními hráči, ale pro svou akčnost je oblíbené i amatéry.

Privátní hry

Lukohra

Akční hřiště určené pro Lukohru. Unikátní hra s luky a speciálními šípy, obdařené měkkou špičkou, díky jimž je Lukohra bezpečná.

Privátní hry

Action Park

Díky přímému sousedství s Action Parkem můžete svou akci rozšířit o mnoho dalších unikátních aktivit.

Recenze zákazníků

Emila Potocka

Google recenze

Nesmím hodnotit jinak než 5 hvězdami.
Krásné místo, 3 zábavné prostory pro hru a vytuněný bar. Organizátoři byli přesní a výstižní, vše podrobně vysvětlili, dávali pozor abychom se nezranili a hlavně se vším pomáhali.

Šárka Šejnostová

Google recenze

Úžasná a milá obsluha. Prostory taky super a oceňuji více hřišť. Vše nám bylo před začátkem hry vysvětleno(jak hrát, zacházet se zbraní atd…)a tak ani pro nováčky nebyl problém hru s přehledem zvládnout. Moc jsem si zážitek užili.
Určitě dorazíme znovu a všem doporučuji. Děkujeme také naši organizátorce Kačer V. za úžasné provedení celou hrou.

František Kříž

Google rezervace

Nejlepší volnočasový areál v Praze. Skvělá hřiště, výborní organizátoři. Pořádali jsme zde již několik akcí a rádi se opět vrátíme na další bitvy :-)…. Díky

Barbora Klicperová

Google recenze

Hřiště je dostatečně velké (bylo nás 18) a opravdu jsme se nenudili :). Organizátoři mají připraveno mnoho typů her a navíc jsou velmi příjemní a pohodoví. Trošku jsem váhala vzít děti aby se jim něco nestalo, ale organizátoři opravdu dohlíží na dodržování bezpečnosti takže pohoda :). Určitě doporučuji a těším se na další návštěvu!

Marek Havlín

Google recenze

Skvělá zkušenost tam. Milý a ochotný personál. Tři krásná paintballová hřiště (venkovní) v přírodě. Po dvou hodinách hry (poté co jsme skončili) nám bylo nabídnuto grilování za dobrou cenu…jídlo bylo čerstvé a také chutné. Byli jsme naprosto spokojeni. Btw je to první paintballové zařízení s pěknými a čistými toaletami/sprchami, jaké jsem kdy viděl.

Vít Doubravský

Google recenze

Multifunkčním areál se širokou nabídkou volnočasových aktivit. Skvělý přístup, výborná dostupnost a chvályhodný zákaznický servis. Vhodné i pro větší skupiny. 5/5

Jakub Mašek

Google recenze

Jeden z nejlepších zážitků co jsem kdy zažil. Personál v podání Tondy a Kačky byl prostě skvělý . Jejich přístup a pozornost mi pomohli užít si hru naplno. A s hrácí plochou Nuke Town to už ani nemohlo mít chybu. Všem vřele doporučuji.