Často kladené otázky | Paintball-Prague.cz
  • English
  • Deutsch

Jak to celé probíhá?

  1. Vytvoříme Vám rezervaci na vybraný datum a čas. Rezervaci Vám potvrdíme přes rezervační formulář, telefonicky nebo přes e-mail. Kontaktní údaje naleznete na stránce kontakt.
  2. S přáteli se sejdete ve stanovený čas na hřišti. V tuto dobu se Vás ujme organizátor.
  3. Organizátor Vám vysvětli bezpečnostní pravidla, naučí Vás zacházet se zbraní a před každou hrou Vám vysvětlí daný scénář hry.
  4. Průměrně zabere návštěva 2 hodiny a za tuto dobu stihnete odehrát zhruba 10 her.

Jak je to s placením?

Platba probíhá podle skutečné útraty. Platí se hotově po hře. Samozřejmě není problém si předplatit balíček a zaplatit např. převodem na účet.

Co si vzít s sebou?

Paintball-Prague půjčuje kompletní vybavení včetně doplňků. Na Vás je pouze odpovědnost za kvalitní obuv s dobrým vzorkem.

Jak dlouho hra trvá?

Obvykle celá akce trvá dvě hodiny. Samotnému hraní předchází školení bezpečnosti spojené s ukázkou fungování zbraně. Následně si hráči vyzkouší střelbu na střelnici. Před každou hrou organizátor vysvětlí scénář, který se bude v dané hře hrát. Jedna hra trvá přibližně pět minut a hráči jich stihnout opravdu mnoho. Rozhodně netlačíme na pilu a mezi jednotlivými hrami si hráči mohou odpočinout a nažhavit se na další hru :).

Kolik to bude stát ?

Kompletní paintballové vybavení se pohybuje okolo 380 Kč, dle tarifu. Cena paintballových kuliček vychází na 0,8 – 1 Kč/kus. Veškeré ceny můžete najít v našem ceníku.

Dá se barva vyprat?

ANO. Barva z paintballových kuliček je díky svému složení předurčena ke snadnému smytí z oblečení. Paintballové kuličky, které používáme na outdoor hřišti v Praze 5, jsou navíc 100 % ekologicky odbouratelné.

Hrozí mi nebezpečí?

Při dodržení základních dvou pravidel (zajištění paintballové zbraně mimo hřiště a nasazená maska uvnitř hřiště) jednoznačně NE.

Je to vhodná zábava pro děti a dětičky? Aneb není mi 15 let a chci hrát.

Co se věku týká, minimálně Vám musí být 15 let, nemáme však problém s účastí dětí mladších patnácti let za doprovodu zodpovědných osob, tedy rodičů. Na party game dokonce hráči mladší jak 15 let často převažují. Nejmladším našim zákazníkům bylo 11 let a s používáním zbraně neměli sebemenší potíž. Samozřejmě není problém zapůjčit paintballové vybavení rodiči dítěte a jeho následný pohyb po hřišti po boku synátora/dcerky.

Bolí paintball?

Bolestivost zásahu paintballovou kuličkou se těžko garantuje, ale při vhodně zvoleném oblečení se pohybuje bolestivost zásahu na minimální úrovni a obejde bez modřin, přičemž je zásah pocitově stále jasný a zřetelný. Oblečení by mělo pokrývat celé tělo včetně krku. V našem areálu půjčujeme maskáčované paintballové overally se zabudovaným krčním chráničem. Pro bezpečnost doporučujeme zapůjčení ochranné paintballové vesty.

Rádi byste dostali odpověď na jinou otázku?

Neváhejte nás kontaktovat zavoláním na uvedené tel. číslo nebo vyplněním formuláře, rádi Vám odpovíme :).


Tým Paintball-Prague je nakloněn všem možným kombinacím a novinkám při bezpodmínečném dodržení bezpečnosti. Jaké u nás hrajeme paintballové herní scénáře? Podívejte se zde.

Left Menu Icon