Často kladené otázky | Paintball-Prague.cz
  • English
  • Deutsch

Bolí paintball?

Bolestivost zásahu paintballovou kulučkou se těžko garantuje, ale při vhodně zvoleném oblečení se pohybuje bolestivost zásahu na minimální úrovni a obejde bez modřin, přičemž je zásah pocitově stále jasný a zřetelný. Oblečení by mělo pokrývat celé tělo včetně krku. V našem areálu půjčujeme maskáčované paintballové overally se zabudovaným krčním chráničem. Pro bezpečnost doporučujeme zapůjčení ochranné paintballové vesty.

Co si vzít s sebou ?

Paintball-Prague půjčuje kompletní vybavení včetně doplňků. Na Vás je pouze odpovědnost za kvalitní obuv s dobrým vzorkem.

Jak dlouho hra trvá?

Obvykle celá akce trvá dvě hodiny. Samotnému hraní předchází školení bezpečnosti spojené s ukázkou fungování zbraně. Následně si hráči vyzkouší střelbu na střelnici. Před každou hrou organizátor vysvětlí scénář, který se bude v dané hře hrát. Jedna hra trvá přibližně pět minut a hráči jich stihnout opravdu mnoho. Rozhodně netlačíme na pilu a mezi jednotlivými hrami si hráči mohou odpočinout a nažhavit se na další hru :).

Kolik to bude stát ?

Kompletní paintballové vybavení se pohybuje okolo 380 Kč, dle tarifu. Cena paintballových kuliček vychází na 0,8 – 1 Kč/kus. Veškeré ceny můžete najít v našem ceníku.

Dá se barva vyprat?

ANO. Barva z paintballových kuliček je díky svému složení předurčena ke snadnému smytí z oblečení. Paintballové kuličky, které používáme na outdoor hřišti v Praze 5, jsou navíc 100 % ekologicky odbouratelné.

Hrozí mi nebezpečí?

Při dodržení základních dvou pravidel (zajištění paintballové zbraně mimo hřiště a nasazená maska uvnitř hřiště) jednoznačně NE.

Je to vhodná zábava pro děti a dětičky? Aneb není mi 15 let a chci hrát.

Co se věku týká, minimálně Vám musí být 15 let, nemáme však problém s účastí dětí mladších patnácti let za doprovodu zodpovědných osob, tedy rodičů. Na party game dokonce hráči mladší jak 15 let často převažují. Nejmladším našim zákazníkům bylo 11 let a s používáním zbraně neměli sebemenší potíž. Samozřejmě není problém zapůjčit paintballové vybavení rodiči dítěte a jeho následný pohyb po hřišti po boku synátora/dcerky.

Rádi byste dostali odpověď na jinou otázku?

Neváhejte nás kontaktovat zavoláním na uvedené tel. číslo nebo vyplněním formuláře, rádi Vám odpovíme :).


Tým Paintball-Prague je nakloněn všem možným kombinacím a novinkám při bezpodmínečném dodržení bezpečnosti. Jaké u nás hrajeme paintballové herní scénáře? Podívejte se zde.

Left Menu Icon