Koronavirus

Zvýšili jsme hygienické standardy. Celé zázemí plošně dezinfikujeme foggováním s roztokem, jehož účinnost je vyšší jak jeden týden. Masky čistíme nemocniční dezinfekcí, která je zároveň volně přístupná pro zákazníky.

Jak to celé probíhá?

  1. Vytvoříme Vám rezervaci na vybraný datum a čas. Rezervaci Vám potvrdíme přes rezervační formulář, telefonicky nebo přes e-mail. Kontaktní údaje naleznete na stránce kontakt.
  2. S přáteli se sejdete ve stanovený čas na hřišti. V tuto dobu se Vás ujme organizátor.
  3. Organizátor Vám vysvětli bezpečnostní pravidla, naučí Vás zacházet se zbraní a před každou hrou Vám vysvětlí daný scénář hry.
  4. Průměrně zabere návštěva 2 hodiny a za tuto dobu stihnete odehrát zhruba 10 her.

Jak je to s placením?

Pro potvrzení rezervace vyžadujeme zálohu předem. Pokud se rozhodnete zrušit rezervaci, záloha je vratná 48 hodin před akcí. Po dohodnutí detailů rezervace vám zašleme informace k platbě zálohy. Celou akci také můžete zaplatit předem kartou nebo bankovním převodem.

Zbývající částku lze doplatit na místě.

Je možné zaplatit také v eurech. Při přepočtu používáme směnný kurz 23 CZK/EUR.

Co když bude špatné počasí?

Počasí je vždycky riziko, na druhou stranu trochu vody ještě nikomu neublížilo a ze zkušenosti déšť nikomu při paintballu příliš nevadí.

Pokud bude počasí opravdu špatné, můžeme se pokusit domluvit na přesunu akce. Pokud se rozhodnete nedorazit kvůli špatnému počasí, potom je záloha nevratná.

Co si vzít s sebou?

Paintball-Prague půjčuje kompletní vybavení včetně doplňků. Na Vás je pouze odpovědnost za kvalitní obuv s dobrým vzorkem.

Jak dlouho hra trvá?

Obvykle celá akce trvá dvě hodiny. Samotnému hraní předchází školení bezpečnosti spojené s ukázkou fungování zbraně. Následně si hráči vyzkouší střelbu na střelnici. Před každou hrou organizátor vysvětlí scénář, který se bude v dané hře hrát. Jedna hra trvá přibližně pět minut a hráči jich stihnout opravdu mnoho. Rozhodně netlačíme na pilu a mezi jednotlivými hrami si hráči mohou odpočinout a nažhavit se na další hru :).

Kolik to bude stát ?

Kompletní paintballové vybavení se pohybuje okolo 380 Kč, dle tarifu. Cena paintballových kuliček vychází na 0,8 – 1 Kč/kus. Veškeré ceny můžete najít v našem ceníku.

Dá se barva vyprat?

ANO. Barva z paintballových kuliček je díky svému složení předurčena ke snadnému smytí z oblečení. Paintballové kuličky, které používáme na outdoor hřišti v Praze 5, jsou navíc 100 % ekologicky odbouratelné.

Hrozí mi nebezpečí?

Při dodržení základních dvou pravidel (zajištění paintballové zbraně mimo hřiště a nasazená maska uvnitř hřiště) jednoznačně NE.

Je to vhodná zábava pro děti a dětičky? Aneb není mi 15 let a chci hrát.

Co se věku týká, minimálně Vám musí být 15 let, nemáme však problém s účastí dětí mladších patnácti let za doprovodu zodpovědných osob, tedy rodičů. Na party game dokonce hráči mladší jak 15 let často převažují. Nejmladším našim zákazníkům bylo 11 let a s používáním zbraně neměli sebemenší potíž. Samozřejmě není problém zapůjčit paintballové vybavení rodiči dítěte a jeho následný pohyb po hřišti po boku synátora/dcerky.

Bolí paintball?

Bolestivost zásahu paintballovou kuličkou se těžko garantuje, ale při vhodně zvoleném oblečení se pohybuje bolestivost zásahu na minimální úrovni a obejde bez modřin, přičemž je zásah pocitově stále jasný a zřetelný. Oblečení by mělo pokrývat celé tělo včetně krku. V našem areálu půjčujeme maskáčované paintballové overally se zabudovaným krčním chráničem. Pro bezpečnost doporučujeme zapůjčení ochranné paintballové vesty.

Je možnost se v areálu po hře osprchovat?

Ano, v obou areálech je zázemí se sprchami a také je možnost si u nás zapůjčit ručník za 100Kč.

Rádi byste dostali odpověď na jinou otázku?

Neváhejte nás kontaktovat zavoláním na uvedené tel. číslo nebo vyplněním formuláře, rádi Vám odpovíme :).


Tým Paintball-Prague je nakloněn všem možným kombinacím a novinkám při bezpodmínečném dodržení bezpečnosti. Jaké u nás hrajeme paintballové herní scénáře? Podívejte se zde.